Productdetails
Merknaam: Led Aluminum Profile
Model Number: 1205
Betaling & het Verschepen Termijnen
Compatibele LED -stripbreedte: |
Tot 12 mm / 10 mm / 8 mm (afhankelijk van profiel) |
Maten: |
470*360*110 mm |
Productnaam: |
Aluminium LED-profiel |
Gewicht: |
Ongeveer. 0,3 kg per meter (varieert per profielgrootte) |
Hoogte: |
Varieert per model (bijv. 8 mm, 12 mm, 15 mm) |
Lengte: |
1 meter / aanpasbaar |
Accessoires inbegrepen: |
Eindkappen / montageclips / schroeven |
Waterdichte beoordeling: |
IP20 / IP65 (afhankelijk van model) |
Compatibele LED -stripbreedte: |
Tot 12 mm / 10 mm / 8 mm (afhankelijk van profiel) |
Maten: |
470*360*110 mm |
Productnaam: |
Aluminium LED-profiel |
Gewicht: |
Ongeveer. 0,3 kg per meter (varieert per profielgrootte) |
Hoogte: |
Varieert per model (bijv. 8 mm, 12 mm, 15 mm) |
Lengte: |
1 meter / aanpasbaar |
Accessoires inbegrepen: |
Eindkappen / montageclips / schroeven |
Waterdichte beoordeling: |
IP20 / IP65 (afhankelijk van model) |
| Productnaam | Aluminium LED-profiel |
|---|---|
| Kleur | Zilver / Zwart / Wit / Aanpasbare kleuren |
| Compatibele LED bandbreedte | Tot 12 mm / 10 mm / 8 mm (afhankelijk van profiel) |
| Gewicht | Ongeveer 0,3 kg per meter (afhankelijk van de profielgrootte) |
| Artikel nr. | YD-1525 |
| Afmaken. | Geanodiseerd / poederbedekt / geborsteld |
| Certificering | CE, ROHS |
| Installatiemethode | Oppervlak gemonteerd / ingebouwd / opgehangen |
| Grootte | 470*360*110 mm |
| Lange | 1 meter / aanpasbaar |