Productdetails
Merknaam: Led Aluminum Profile
Model Number: 1205
Betaling & het Verschepen Termijnen
Maten: |
470*360*110 mm |
Levensduur: |
variabel |
Gewicht: |
Ongeveer. 0,3 kg per meter (varieert per profielgrootte) |
Finish: |
Geanodiseerd / gepoedercoat / geborsteld |
Lengte: |
1 meter / aanpasbaar |
Accessoires inbegrepen: |
Eindkappen / montageclips / schroeven |
Certificatie: |
CE, RoHS |
Kleur: |
Zilver / Zwart / Wit / Aangepaste kleuren |
Maten: |
470*360*110 mm |
Levensduur: |
variabel |
Gewicht: |
Ongeveer. 0,3 kg per meter (varieert per profielgrootte) |
Finish: |
Geanodiseerd / gepoedercoat / geborsteld |
Lengte: |
1 meter / aanpasbaar |
Accessoires inbegrepen: |
Eindkappen / montageclips / schroeven |
Certificatie: |
CE, RoHS |
Kleur: |
Zilver / Zwart / Wit / Aangepaste kleuren |
| Gewicht | Ongeveer 0,3 kg per meter (afhankelijk van de profielgrootte) |
| Compatibele LED bandbreedte | Tot 12 mm / 10 mm / 8 mm (afhankelijk van profiel) |
| Installatiemethoden | Oppervlak gemonteerd / ingebouwd / opgehangen |
| Certificeringen | CE, ROHS |
| Afmetingen | 470*360*110 mm |
| Beschikbare kleuren | Zilver / Zwart / Wit / Aanpasbare kleuren |
| Beëindigingsopties | Geanodiseerd / poederbedekt / geborsteld |
| Opties voor dekking | Melk / helder / bevroren / opaal |