Productdetails
Certificering: RoHS
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 1
Prijs: 0.5
Modelnr.: |
Yd-4128 |
Vorm: |
U vorm |
Cijfer: |
6000 serie |
Woedeaanval: |
T3-T8 |
Legering: |
Legering |
Oppervlakteafwerking: |
Anodische oxidatie |
Legeringsbestanddeel: |
6063 |
Gepolijst aluminiumprofiel: |
Mechanisch polijsten |
Lengte: |
1m,2m,3m,4m |
PCB-Breedte binnen: |
≤12mm |
PC-dekking: |
Melkachtig/helder |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
Installatie: |
Trimless |
Specificatie: |
40,6 mm * 27,7 mm |
Modelnr.: |
Yd-4128 |
Vorm: |
U vorm |
Cijfer: |
6000 serie |
Woedeaanval: |
T3-T8 |
Legering: |
Legering |
Oppervlakteafwerking: |
Anodische oxidatie |
Legeringsbestanddeel: |
6063 |
Gepolijst aluminiumprofiel: |
Mechanisch polijsten |
Lengte: |
1m,2m,3m,4m |
PCB-Breedte binnen: |
≤12mm |
PC-dekking: |
Melkachtig/helder |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
Installatie: |
Trimless |
Specificatie: |
40,6 mm * 27,7 mm |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Artikel nr. | YD-4128 |
| Grootte | W41×H28mm |
| Materiaal | 6063 T3-T8 aluminiumlegering |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Lange | 1m, 2m, 3m, 4m, of op maat |
| LED-strook | PCB-breedte binnen ≤ 12,5 mm |
| PC-dekking | Melk/helder/opaal/halfhelder |
| Eindkapselen | 2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
| Verpakkingen | 2 stuks |
| Installatie | Droge muur |
| Garantie | 5 jaar |
| Levertyd | 7-10 dagen |
| Pakket | 8 mm dikke kartonnen verpakking |