Productdetails
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 200
Prijs: 2.6
Modelnr.: |
OF-2001 |
Installatiemodus: |
ingedrukt in |
Type schakelaar: |
Met afstandsbediening |
IP-classificatie: |
IP44 |
Schaduwrichting: |
Op en neer |
Schaduwtype: |
Beriepe glas |
PCB-breedte: |
20.7mm |
Profielformaat: |
B30,3*H9,75mm |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Oppervlaktebehandeling: |
Geanodiseerd |
Lengte -opties: |
1m, 2m, 3m, 4m, of aangepast |
Breedte LED-strip: |
≤ 12,5 mm |
Opties voor pc-covers: |
Melk/helder/opaal/halfhelder |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
Beugels inbegrepen: |
2 stuks |
Modelnr.: |
OF-2001 |
Installatiemodus: |
ingedrukt in |
Type schakelaar: |
Met afstandsbediening |
IP-classificatie: |
IP44 |
Schaduwrichting: |
Op en neer |
Schaduwtype: |
Beriepe glas |
PCB-breedte: |
20.7mm |
Profielformaat: |
B30,3*H9,75mm |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Oppervlaktebehandeling: |
Geanodiseerd |
Lengte -opties: |
1m, 2m, 3m, 4m, of aangepast |
Breedte LED-strip: |
≤ 12,5 mm |
Opties voor pc-covers: |
Melk/helder/opaal/halfhelder |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
Beugels inbegrepen: |
2 stuks |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Artikel nr. | YD-2001 |
| Grootte | W30.3*H9.75 mm |
| Materiaal | 6063 T3-T8 aluminiumlegering |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Lange | 1m, 2m, 3m, 4m, of op maat |
| LED-strook | PCB-breedte binnen ≤ 12,5 mm |
| PC-dekking | Melk/helder/opaal/halfhelder |
| Eindkapselen | 2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
| Verpakkingen | 2 stuks |
| Installatie | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Garantie | 5 jaar |
| Levertyd | 7-10 dagen |
| Pakket | 8 mm dikke kartonnen verpakking |