Productdetails
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 100
Prijs: 0.97
Modelnr.: |
YD-3523 |
Artikelnr.: |
YD-3523 |
Maat: |
34,9 mm * 23,5 mm |
Lengte: |
1m,2m,3m,4m |
Aangepaste lengte: |
Beschikbaar |
PCB-breedte: |
≤20mm |
PC-dekking: |
Helder/opaal/melkachtig/semi-helder |
Afgerond: |
Geanodiseerd |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
metalen clips: |
2 stukken voor Elke Vastgestelde Huisvesting |
Installatie: |
Verzonken |
Transportpakket: |
8mm Dikke Karton Verpakking |
Specificatie: |
65 mm * 35 mm |
Productiecapaciteit: |
2000000 stuks per jaar |
Modelnr.: |
YD-3523 |
Artikelnr.: |
YD-3523 |
Maat: |
34,9 mm * 23,5 mm |
Lengte: |
1m,2m,3m,4m |
Aangepaste lengte: |
Beschikbaar |
PCB-breedte: |
≤20mm |
PC-dekking: |
Helder/opaal/melkachtig/semi-helder |
Afgerond: |
Geanodiseerd |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
metalen clips: |
2 stukken voor Elke Vastgestelde Huisvesting |
Installatie: |
Verzonken |
Transportpakket: |
8mm Dikke Karton Verpakking |
Specificatie: |
65 mm * 35 mm |
Productiecapaciteit: |
2000000 stuks per jaar |
| Artikel nr. | YD-3523 |
|---|---|
| Grootte | 34.9 mm × 23,5 mm |
| Lange | 1m, 2m, 3m, 4m |
| Gepersonaliseerde lengte | Beschikbaar |
| PCB-breedte binnenin | ≤ 20 mm |
| PC-dekking | Duidelijk/opaal/halfduidelijk/melkig |
| Afgerond | geanodiseerd |
| Materiaal | 6063 T3-T8 aluminiumlegering |
| Eindkapselen | 2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
| Klemmen | 2 Clips |
| Installatie | Verwijderd |
| Levertyd | 7-10 dagen |
| Pakket | 8 mm dikke kartonnen verpakking |