Productdetails
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 1
Prijs: 0.5
Modelnr.: |
Yd-5055 |
Vorm: |
Vlak |
Lengte: |
1m,2m,3m,4m |
PCB-breedte: |
≤12mm |
PC-dekking: |
Melkachtig/helder |
Afgerond: |
Geanodiseerd |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
metalen clips: |
2 stukken voor Elke Vastgestelde Huisvesting |
Installatietype: |
Inbouw gemonteerd |
Transportpakket: |
8mm Dikke Karton Verpakking |
Specificatie: |
50 mm * 55 mm |
Productiecapaciteit: |
2000000 stuks per jaar |
Maat: |
B50*H55mm |
led-strip: |
PCB-breedte binnen ≤12,5 mm |
Modelnr.: |
Yd-5055 |
Vorm: |
Vlak |
Lengte: |
1m,2m,3m,4m |
PCB-breedte: |
≤12mm |
PC-dekking: |
Melkachtig/helder |
Afgerond: |
Geanodiseerd |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
metalen clips: |
2 stukken voor Elke Vastgestelde Huisvesting |
Installatietype: |
Inbouw gemonteerd |
Transportpakket: |
8mm Dikke Karton Verpakking |
Specificatie: |
50 mm * 55 mm |
Productiecapaciteit: |
2000000 stuks per jaar |
Maat: |
B50*H55mm |
led-strip: |
PCB-breedte binnen ≤12,5 mm |
Artikel nr.: YD-5055 - LED-aluminiumprofiel voor ingebouwde verlichting
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Artikel nr. | YD-5055 |
| Grootte | W50*H55mm |
| Materiaal | 6063 T3-T8 aluminiumlegering |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Lange | 1m, 2m, 3m, 4m, of op maat |
| LED-strook | PCB-breedte binnen ≤ 12,5 mm |
| PC-dekking | Melk/helder/opaal/halfhelder |
| Eindkapselen | 2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
| Verpakkingen | 2 stuks |
| Installatie | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Garantie | 5 jaar |
| Levertyd | 7-10 dagen |
| Pakket | 8 mm dikke kartonnen verpakking |
We gebruiken dikkere kartonnen en planken dozen met harde hoekbescherming om schade tijdens het vervoer te voorkomen.Onze 8mm karton en hoge sterkte hoek bescherming effectief beschermen tegen onvermijdelijke botsingen tijdens de scheepvaart.
Shenzhen Ofly Technology Co., Limited, opgericht in 2011, is een CE en ROHS gecertificeerde high-tech onderneming gespecialiseerd in de ontwikkeling, productie en verkoop van innovatieve LED-verlichtingsproducten.
Als grootste OEM-verkoper van LED-aluminiumprofiel in China, hebben we meer dan 11 jaar ervaring in het produceren van professionele LED-kanalen met concurrerende prijzen.
Ons team biedt betrouwbare after-sales service en heeft met succes samengewerkt met bedrijven over de hele wereld.
Ja, we zijn een fabriek in Shenzhen.
Ja, monsterorders zijn aanvaardbaar.
Voor monsters 5-8 dagen, voor formele bestellingen 10-15 dagen.
Geen MOQ limiet. 1 meter monster bestellingen zijn beschikbaar.
We verzenden meestal via DHL, UPS, FedEx of TNT. De levering duurt meestal 5-8 dagen.
Neem contact met ons op om uw aangepaste LED aluminium profiel vereisten en specificaties te bespreken.