Productdetails
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 1
Prijs: 0.5
Modelnr.: |
Yd-11736 |
Vorm: |
Vlak |
Lengte: |
1m,2m,3m,4m |
PCB-breedte: |
≤12mm |
PC-dekking: |
Melkachtig/helder |
Afgerond: |
Geanodiseerd |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
metalen clips: |
2 stukken voor Elke Vastgestelde Huisvesting |
Installatie: |
Inbouw gemonteerd |
Transportpakket: |
8mm Dikke Karton Verpakking |
Specificatie: |
117 mm * 36 mm |
Productiecapaciteit: |
2000000 stuks per jaar |
Aangepaste lengte: |
Beschikbaar |
HS-code: |
9405990000 |
Modelnr.: |
Yd-11736 |
Vorm: |
Vlak |
Lengte: |
1m,2m,3m,4m |
PCB-breedte: |
≤12mm |
PC-dekking: |
Melkachtig/helder |
Afgerond: |
Geanodiseerd |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
metalen clips: |
2 stukken voor Elke Vastgestelde Huisvesting |
Installatie: |
Inbouw gemonteerd |
Transportpakket: |
8mm Dikke Karton Verpakking |
Specificatie: |
117 mm * 36 mm |
Productiecapaciteit: |
2000000 stuks per jaar |
Aangepaste lengte: |
Beschikbaar |
HS-code: |
9405990000 |
| Artikel nr. | YD-11736 |
| Grootte | 117 mm × 36 mm |
| Lange | 1m, 2m, 3m |
| Gepersonaliseerde lengte | Beschikbaar |
| PCB-breedte binnenin | ≤ 12,5 mm |
| PC-dekking | Melk/helder/opaal/halfhelder |
| Afgerond | geanodiseerd |
| Materiaal | 6063 T3-T8 aluminiumlegering |
| Eindkapselen | 2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
| Verpakkingen | 2 stuks |
| Installatie | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Levertyd | 7-10 dagen |
| Pakket | 8 mm dikke kartonnen verpakking |