Productdetails
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 1
Prijs: 0.5
Modelnr.: |
Yd-5575 |
Vorm: |
Vlak |
Lengte: |
1m,2m,3m,4m |
Aangepaste lengte: |
Beschikbaar |
PCB-breedte: |
≤12mm |
PC-dekking: |
Melkachtig/helder |
Afgerond: |
Geanodiseerd |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
metalen clips: |
2 stukken voor Elke Vastgestelde Huisvesting |
Installatie: |
Opgehangen, gemonteerd |
Transportpakket: |
8mm Dikke Karton Verpakking |
Maat: |
55 mm * 75 mm |
Productiecapaciteit: |
2000000 STUKS\Jaar |
Doorlooptijd: |
7-10 dagen |
Modelnr.: |
Yd-5575 |
Vorm: |
Vlak |
Lengte: |
1m,2m,3m,4m |
Aangepaste lengte: |
Beschikbaar |
PCB-breedte: |
≤12mm |
PC-dekking: |
Melkachtig/helder |
Afgerond: |
Geanodiseerd |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
metalen clips: |
2 stukken voor Elke Vastgestelde Huisvesting |
Installatie: |
Opgehangen, gemonteerd |
Transportpakket: |
8mm Dikke Karton Verpakking |
Maat: |
55 mm * 75 mm |
Productiecapaciteit: |
2000000 STUKS\Jaar |
Doorlooptijd: |
7-10 dagen |
| Nummer van de post | YD-5575 |
| Grootte | 55 mm × 75 mm |
| Standaardlengte | 1m, 2m, 3m |
| Gepersonaliseerde lengte | Beschikbaar |
| PCB-breedte binnenin | ≤ 12,5 mm |
| Opties voor PC-dekking | Melk/helder/opaal/halfhelder |
| Oppervlakte afwerking | geanodiseerd |
| Materiaal | 6063 T3-T8 aluminiumlegering |
| Eindkapselen | 2 eindkappen (één met draadgat, één zonder) |
| Verpakkingen | 2 stuks inbegrepen |
| Installatie | Vervaardiging waarbij de waarde van het product niet meer bedraagt dan 50% van de waarde van het product |
| Levertyd | 7-10 dagen |
| Verpakking | 8 mm dikke kartonnen verpakkingen |