Productdetails
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 1
Prijs: 2
Modelnr.: |
YD-1215 |
materiaal: |
aluminium 6063 T5 |
Dimensie: |
12 mm breed x 15 mm hoog |
Woedeaanval: |
T3-T8 |
Legering: |
Legering |
Lengte: |
1m, 2m, 3 m of aangepast |
Breedte LED-strip: |
10 mm |
PCB-Breedte binnen: |
≤ 12,5 mm |
PC-dekking: |
Melk/helder/opaal/halfhelder |
Afgerond: |
Geanodiseerd |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
Klammers: |
2 stuks |
Installatie: |
Oppervlakte gemonteerd |
Transportpakket: |
8mm Dikke Karton Verpakking |
Productiecapaciteit: |
2000000 stuks per jaar |
Modelnr.: |
YD-1215 |
materiaal: |
aluminium 6063 T5 |
Dimensie: |
12 mm breed x 15 mm hoog |
Woedeaanval: |
T3-T8 |
Legering: |
Legering |
Lengte: |
1m, 2m, 3 m of aangepast |
Breedte LED-strip: |
10 mm |
PCB-Breedte binnen: |
≤ 12,5 mm |
PC-dekking: |
Melk/helder/opaal/halfhelder |
Afgerond: |
Geanodiseerd |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
Klammers: |
2 stuks |
Installatie: |
Oppervlakte gemonteerd |
Transportpakket: |
8mm Dikke Karton Verpakking |
Productiecapaciteit: |
2000000 stuks per jaar |
| Artikel nr. | YD-1215 |
|---|---|
| Grootte | 12 mm × 15 mm |
| Lange | 1m, 2m, 3m, 4m |
| Gepersonaliseerde lengte | Beschikbaar |
| PCB-breedte binnenin | ≤ 12,5 mm |
| PC-dekking | Melk/helder/opaal/halfhelder |
| Afgerond | geanodiseerd |
| Materiaal | 6063 T3-T8 aluminiumlegering |
| Eindkapselen | 2 Eindkappen (één met draadgat, één zonder) |
| Verpakkingen | 2 stuks |
| Installatie | Op het oppervlak gemonteerd |
| Levertyd | 7-10 dagen |
| Pakket | 8 mm dikke kartonnen verpakking |