Productdetails
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 1
Prijs: 0.96
Modelnr.: |
Yd-1005 |
Lengte: |
1m,2m,3m,4m |
Aangepaste lengte: |
Beschikbaar |
PCB-breedte: |
≤30mm |
PC-dekking: |
Duidelijk/semi-ontruim/Opaal |
Afgerond: |
Geanodiseerd |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
metalen clips: |
2 stukken voor Elke Vastgestelde Huisvesting |
Installatie: |
Opbouw/opgeschort |
Transportpakket: |
8mm Dikke Karton Verpakking |
Maat: |
35mm*35mm |
Productiecapaciteit: |
2000000 stuks per jaar |
Siliciumdek: |
Helder/opaal/semi-helder |
Klammers: |
2 stuks |
Modelnr.: |
Yd-1005 |
Lengte: |
1m,2m,3m,4m |
Aangepaste lengte: |
Beschikbaar |
PCB-breedte: |
≤30mm |
PC-dekking: |
Duidelijk/semi-ontruim/Opaal |
Afgerond: |
Geanodiseerd |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
metalen clips: |
2 stukken voor Elke Vastgestelde Huisvesting |
Installatie: |
Opbouw/opgeschort |
Transportpakket: |
8mm Dikke Karton Verpakking |
Maat: |
35mm*35mm |
Productiecapaciteit: |
2000000 stuks per jaar |
Siliciumdek: |
Helder/opaal/semi-helder |
Klammers: |
2 stuks |
| Artikel nr. | YD-1005 |
|---|---|
| Grootte | 10 mm*5 mm |
| Lange | 1m, 2m, 3m, 4m |
| Gepersonaliseerde lengte | Beschikbaar |
| PCB-breedte binnenin | ≤ 5 mm |
| Siliciumdek | Helder/opaal/half helder |
| Afgerond | geanodiseerd |
| Materiaal | 6063 T3-T8 aluminiumlegering |
| Eindkapselen | 2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
| Verpakkingen | 2 stuks |
| Installatie | Oppervlakte/inleg |
| Levertyd | 7-10 dagen |
| Pakket | 8 mm dikke kartonnen verpakking |