Productdetails
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 100
Prijs: 0.88
Modelnr.: |
Yd-2121 |
Lengte: |
1m,2m,3m,4m |
Aangepaste lengte: |
Beschikbaar |
PCB-breedte: |
≤ 16 mm |
PC-dekking: |
Helder/opaal/melkachtig/semi-helder |
Afgerond: |
Geanodiseerd |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
metalen clips: |
2 stukken voor Elke Vastgestelde Huisvesting |
Installatietype: |
Oppervlak |
Transportpakket: |
8mm Dikke Karton Verpakking |
Maat: |
21 mm * 21 mm |
Productiecapaciteit: |
2000000 stuks per jaar |
Doorlooptijd: |
7-10 dagen |
clips: |
voor de vervaardiging van elektrische apparaten |
Modelnr.: |
Yd-2121 |
Lengte: |
1m,2m,3m,4m |
Aangepaste lengte: |
Beschikbaar |
PCB-breedte: |
≤ 16 mm |
PC-dekking: |
Helder/opaal/melkachtig/semi-helder |
Afgerond: |
Geanodiseerd |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
metalen clips: |
2 stukken voor Elke Vastgestelde Huisvesting |
Installatietype: |
Oppervlak |
Transportpakket: |
8mm Dikke Karton Verpakking |
Maat: |
21 mm * 21 mm |
Productiecapaciteit: |
2000000 stuks per jaar |
Doorlooptijd: |
7-10 dagen |
clips: |
voor de vervaardiging van elektrische apparaten |
| Artikel nr. | YD-2121 |
|---|---|
| Grootte | 21 mm × 21 mm |
| Lange | 1m, 2m, 3m, 4m |
| Gepersonaliseerde lengte | Beschikbaar |
| PCB-breedte binnenin | ≤ 16 mm |
| PC-dekking | Duidelijk/opaal/halfduidelijk/melkig |
| Afgerond | geanodiseerd |
| Materiaal | 6063 T3-T8 aluminiumlegering |
| Eindkapselen | 2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
| Klemmen | Vluchtsnoeren |
| Installatie | Oppervlakte |
| Levertyd | 7-10 dagen |
| Pakket | 8 mm dikke kartonnen verpakking |