Productdetails
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 100
Prijs: 0.89
Modelnr.: |
Yd-00 |
Lengte: |
1m,2m,3m,4m |
PCB-breedte: |
≤10 mm |
PC-dekking: |
Helder/opaal/melkachtig/semi-helder |
Afgerond: |
Geanodiseerd |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
metalen clips: |
2 stukken voor Elke Vastgestelde Huisvesting |
Installatie: |
Oppervlak |
Transportpakket: |
8mm Dikke Karton Verpakking |
Maat: |
16,8 mm * 11 mm |
Productiecapaciteit: |
2000000 stuks per jaar |
Aangepaste lengte: |
Beschikbaar |
Doorlooptijd: |
7-10 dagen |
Maximale lengte: |
3m |
minimumlengte: |
0,2 m |
Modelnr.: |
Yd-00 |
Lengte: |
1m,2m,3m,4m |
PCB-breedte: |
≤10 mm |
PC-dekking: |
Helder/opaal/melkachtig/semi-helder |
Afgerond: |
Geanodiseerd |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
metalen clips: |
2 stukken voor Elke Vastgestelde Huisvesting |
Installatie: |
Oppervlak |
Transportpakket: |
8mm Dikke Karton Verpakking |
Maat: |
16,8 mm * 11 mm |
Productiecapaciteit: |
2000000 stuks per jaar |
Aangepaste lengte: |
Beschikbaar |
Doorlooptijd: |
7-10 dagen |
Maximale lengte: |
3m |
minimumlengte: |
0,2 m |
YD-00 Surface LED Aluminium Profile - Frosted, helder of opaal diffuser lens dunne platte dunne aluminium extrusie speciaal ontworpen voor LED strip verlichting toepassingen.
| Artikel nr. | YD-00 |
|---|---|
| Grootte | 16.8 mm × 11 mm |
| Lange | 1m, 2m, 3m, 4m |
| Gepersonaliseerde lengte | Beschikbaar |
| PCB-breedte binnenin | ≤ 10 mm |
| PC-dekking | Duidelijk/opaal/halfduidelijk/melkig |
| Afgerond | geanodiseerd |
| Materiaal | 6063 T3-T8 aluminiumlegering |
| Eindkapselen | 2 Eindkappen (één met draadgat, één zonder) |
| Klemmen | 2 Clips |
| Installatie | Oppervlakte |
| Levertyd | 7-10 dagen |
| Pakket | 8 mm dikke kartonnen verpakking |
Shenzhen Ofly Technology Co., Limited is een hightech bedrijf gevestigd in Shenzhen, Guangdong, China, gespecialiseerd in wetenschappelijk onderzoek, productie en technische ondersteuning voor LED-verlichtingsproducten.Met een ervaren technisch team op het gebied van LED-verlichting en aluminiumprofielen, geven we prioriteit aan veiligheid, efficiëntie en betrouwbaarheid, terwijl we ons richten op energiebesparende oplossingen.
Ons productassortiment omvat LED-strooklichten, LED-aluminiumprofielen, architecturale verlichtingsprofielen, LED-wandlichten, LED-paneellichten, platte LED-plafondlichten en LED-accessoires.Onze producten genieten van een goede reputatie en zijn populair in de Europese, Noord-Amerika, Australië en Azië.
Neem contact met ons op voor aangepaste LED aluminium profiel oplossingen op maat van uw specifieke vereisten en toepassingen.