Productdetails
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 100
Prijs: 0.98
Modelnr.: |
Yard-V04 |
Lengte: |
1m,2m,3m,4m |
Aangepaste lengte: |
Beschikbaar |
PCB-breedte: |
≤12mm |
PC-dekking: |
Helder/opaal/melkachtig/semi-helder |
Afgerond: |
Geanodiseerd |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
Installatie: |
Oppervlak |
Transportpakket: |
8mm Dikke Karton Verpakking |
Specificatie: |
14,5 mm * 11,4 mm |
Productiecapaciteit: |
2000000 stuks per jaar |
Maat: |
14,5 mm * 11,4 mm |
clips: |
Geen clips |
Doorlooptijd: |
7-10 dagen |
Modelnr.: |
Yard-V04 |
Lengte: |
1m,2m,3m,4m |
Aangepaste lengte: |
Beschikbaar |
PCB-breedte: |
≤12mm |
PC-dekking: |
Helder/opaal/melkachtig/semi-helder |
Afgerond: |
Geanodiseerd |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
Installatie: |
Oppervlak |
Transportpakket: |
8mm Dikke Karton Verpakking |
Specificatie: |
14,5 mm * 11,4 mm |
Productiecapaciteit: |
2000000 stuks per jaar |
Maat: |
14,5 mm * 11,4 mm |
clips: |
Geen clips |
Doorlooptijd: |
7-10 dagen |
| Artikel nr. | YD-V04 |
|---|---|
| Maat | 14,5 mm × 11,4 mm |
| Lengte | 1m, 2m, 3m, 4m |
| Aangepaste lengte | Beschikbaar |
| PCB-breedte binnen | ≤12 mm |
| PC-afdekking | Helder/opaal/halfhelder/melkachtig |
| Afgerond | Geanodiseerd |
| Materiaal | 6063 T3-T8 aluminiumlegering |
| Eindkappen | 2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
| Klemmen | Geen clips |
| Installatie | Oppervlak |
| Doorlooptijd | 7-10 dagen |
| Pakket | 8 mm dikke kartonnen verpakking |