Productdetails
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 10
Prijs: 0.5
Modelnr.: |
Bouwjaar 2007 |
Vorm: |
vierkant |
materiaal: |
aluminium 6063 T5 |
Woedeaanval: |
T3-T8 |
Legering: |
Legering |
Lengte: |
1m, 2m, 3 m of aangepast |
Breedte LED-strip: |
12 mm |
Afmetingen: |
23,5 mm breed * 20,49 mm hoog |
Oppervlaktebehandeling: |
Geanodiseerd |
PC-dekking: |
Melk/helder/opaal/halfhelder |
Eindkappen: |
2 Eindkappen |
Klammers: |
2 stuks |
Installatietype: |
Oppervlakte gemonteerd |
Transportpakket: |
8mm Dikke Karton Verpakking |
Productiecapaciteit: |
100.000 m/maand |
Modelnr.: |
Bouwjaar 2007 |
Vorm: |
vierkant |
materiaal: |
aluminium 6063 T5 |
Woedeaanval: |
T3-T8 |
Legering: |
Legering |
Lengte: |
1m, 2m, 3 m of aangepast |
Breedte LED-strip: |
12 mm |
Afmetingen: |
23,5 mm breed * 20,49 mm hoog |
Oppervlaktebehandeling: |
Geanodiseerd |
PC-dekking: |
Melk/helder/opaal/halfhelder |
Eindkappen: |
2 Eindkappen |
Klammers: |
2 stuks |
Installatietype: |
Oppervlakte gemonteerd |
Transportpakket: |
8mm Dikke Karton Verpakking |
Productiecapaciteit: |
100.000 m/maand |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Artikel nr. | YD-2007 |
| Grootte | W23,5 × H20,49 mm |
| Materiaal | 6063 T3-T8 Aluminiumlegering |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Lange | 1m, 2m, 3m, 4m of op maat |
| LED-strook | PCB-breedte binnen ≤ 12,5 mm |
| PC-dekking | Melk/helder/opaal/halfhelder |
| Eindkapselen | 2 Eindkappen (één met draadgat, één zonder) |
| Verpakkingen | 2 stuks |
| Installatie | Op het oppervlak gemonteerd |
| Garantie | 5 jaar |
| Levertyd | 7 tot 10 dagen |
| Pakket | 8 mm dikke kartonnen verpakking |