Productdetails
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 1
Prijs: 0.5
Modelnr.: |
YD-1202 |
Lengte: |
1m, 2m, 3m, 4m tot 6m Beschikbaar |
PC-dekking: |
Helder/semi-helder/opalen diffuser/zwart |
Afgerond: |
Geanodiseerd |
Transportpakket: |
8mm Dikke Karton Verpakking |
Maat: |
B17*H16mm |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Oppervlaktebehandeling: |
Geanodiseerd |
led-strip: |
PCB-breedte binnen ≤12,5 mm |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
Klammers: |
2 stuks |
Installatie: |
Oppervlakte gemonteerd |
Doorlooptijd: |
7-10 dagen |
Pakket: |
8mm Dikke Karton Verpakking |
Productiecapaciteit: |
50000 pc's/maand |
Modelnr.: |
YD-1202 |
Lengte: |
1m, 2m, 3m, 4m tot 6m Beschikbaar |
PC-dekking: |
Helder/semi-helder/opalen diffuser/zwart |
Afgerond: |
Geanodiseerd |
Transportpakket: |
8mm Dikke Karton Verpakking |
Maat: |
B17*H16mm |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Oppervlaktebehandeling: |
Geanodiseerd |
led-strip: |
PCB-breedte binnen ≤12,5 mm |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
Klammers: |
2 stuks |
Installatie: |
Oppervlakte gemonteerd |
Doorlooptijd: |
7-10 dagen |
Pakket: |
8mm Dikke Karton Verpakking |
Productiecapaciteit: |
50000 pc's/maand |
| Grootte | W17*H16mm |
| Materiaal | 6063 T3-T8 aluminiumlegering |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Lange | 1m, 2m, 3m, 4m, of op maat |
| LED-strook | PCB-breedte binnen ≤ 12,5 mm |
| PC-dekking | Melk/helder/opaal/halfhelder |
| Eindkapselen | 2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
| Verpakkingen | 2 stuks |
| Installatie | Op het oppervlak gemonteerd |
| Garantie | 5 jaar |
| Levertyd | 7-10 dagen |
| Pakket | 8 mm dikke kartonnen verpakking |