Productdetails
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 1
Prijs: 2
Modelnr.: |
Yd-1609 |
Vorm: |
Vlak |
Lengte: |
1m,2m,3m,4m |
PCB-breedte: |
≤12mm |
PC-dekking: |
Melkachtig/helder |
Oppervlaktebehandeling: |
Geanodiseerd |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
metalen clips: |
2 stukken voor Elke Vastgestelde Huisvesting |
Installatietype: |
Oppervlakte gemonteerd |
Transportpakket: |
8mm Dikke Karton Verpakking |
Afmetingen: |
20 mm*21 mm |
Maat: |
B19,4*H12mm |
led-strip: |
PCB-breedte binnen ≤12,5 mm |
Productiecapaciteit: |
2000000 stuks per jaar |
Modelnr.: |
Yd-1609 |
Vorm: |
Vlak |
Lengte: |
1m,2m,3m,4m |
PCB-breedte: |
≤12mm |
PC-dekking: |
Melkachtig/helder |
Oppervlaktebehandeling: |
Geanodiseerd |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
metalen clips: |
2 stukken voor Elke Vastgestelde Huisvesting |
Installatietype: |
Oppervlakte gemonteerd |
Transportpakket: |
8mm Dikke Karton Verpakking |
Afmetingen: |
20 mm*21 mm |
Maat: |
B19,4*H12mm |
led-strip: |
PCB-breedte binnen ≤12,5 mm |
Productiecapaciteit: |
2000000 stuks per jaar |
| Nummer van de post | YD-1609 |
| Grootte | W19.4×H12mm |
| Materiaal | 6063 T3-T8 aluminiumlegering |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Lange | 1m, 2m, 3m, 4m, of op maat |
| LED-bandcompatibiliteit | PCB-breedte binnen ≤ 12,5 mm |
| Opties voor PC-dekking | Melk/helder/opaal/halfhelder |
| Ingesloten componenten | 2 eindkappen (één met draadgat), 2 beugels |
| Installatie | Op het oppervlak gemonteerd |
| Garantie | 5 jaar |
| Levertyd | 7-10 dagen |
| Pakket | 8 mm dikke kartonnen verpakkingen |