Productdetails
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 1
Prijs: 0.5
Modelnr.: |
YD-1103-1 |
Lengte: |
1m,2m,3m,4m |
Aangepaste lengte: |
Beschikbaar |
PC-dekking: |
Melkachtig/Helder/Berijpt |
Afgerond: |
Geanodiseerd |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
metalen clips: |
2 stukken voor Elke Vastgestelde Huisvesting |
Installatie: |
Opgeschort |
Transportpakket: |
8 mm dikke kartonnen verpakking |
Maat: |
B16*H13mm |
led-strip: |
PCB-breedte binnen ≤12,5 mm |
Klammers: |
2 stuks |
Oppervlaktebehandeling: |
Geanodiseerd |
Productiecapaciteit: |
50000 pc's/maand |
Modelnr.: |
YD-1103-1 |
Lengte: |
1m,2m,3m,4m |
Aangepaste lengte: |
Beschikbaar |
PC-dekking: |
Melkachtig/Helder/Berijpt |
Afgerond: |
Geanodiseerd |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
metalen clips: |
2 stukken voor Elke Vastgestelde Huisvesting |
Installatie: |
Opgeschort |
Transportpakket: |
8 mm dikke kartonnen verpakking |
Maat: |
B16*H13mm |
led-strip: |
PCB-breedte binnen ≤12,5 mm |
Klammers: |
2 stuks |
Oppervlaktebehandeling: |
Geanodiseerd |
Productiecapaciteit: |
50000 pc's/maand |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Artikel nr. | YD-1103-1 |
| Maat | B16*H13mm |
| Materiaal | 6063 T3-T8 aluminiumlegering |
| Oppervlaktebehandeling | Geanodiseerd |
| Lengte | 1m, 2m, 3m, 4m, of aangepast |
| LED-strip | PCB-breedte binnen ≤12,5 mm |
| PC-afdekking | Melkachtig/Helder/Opaal/Semi-helder |
| Eindkappen | 2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
| Beugels | 2 stuks |
| Installatie | Opbouw gemonteerd |
| Garantie | 5 jaar |
| Doorlooptijd | 7-10 dagen |
| Pakket | 8 mm dikke kartonnen verpakking |