Productdetails
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 1
Prijs: 0.5
Modelnr.: |
Jaar-2005-1 |
Lengte: |
1m,2m,3m,4m |
Aangepaste lengte: |
Beschikbaar |
PC-dekking: |
Melkachtig/Helder/Berijpt |
Afgerond: |
Geanodiseerd |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
metalen clips: |
2 stukken voor Elke Vastgestelde Huisvesting |
Installatie: |
Oppervlakte gemonteerd |
Transportpakket: |
8 mm dikke kartonnen verpakking |
Maat: |
B30*H30mm |
led-strip: |
PCB-breedte binnen ≤12,5 mm |
Klammers: |
2 stuks |
Doorlooptijd: |
7-10 dagen |
Productiecapaciteit: |
50000 pc's/maand |
Modelnr.: |
Jaar-2005-1 |
Lengte: |
1m,2m,3m,4m |
Aangepaste lengte: |
Beschikbaar |
PC-dekking: |
Melkachtig/Helder/Berijpt |
Afgerond: |
Geanodiseerd |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
metalen clips: |
2 stukken voor Elke Vastgestelde Huisvesting |
Installatie: |
Oppervlakte gemonteerd |
Transportpakket: |
8 mm dikke kartonnen verpakking |
Maat: |
B30*H30mm |
led-strip: |
PCB-breedte binnen ≤12,5 mm |
Klammers: |
2 stuks |
Doorlooptijd: |
7-10 dagen |
Productiecapaciteit: |
50000 pc's/maand |
| Nummer van de post | YD-2005-1 |
| Afmetingen | W30 × H30mm |
| Materiaal | 6063 T3-T8 Aluminiumlegering |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Beschikbare lengtes | 1m, 2m, 3m, 4m of op maat |
| LED-bandcompatibiliteit | PCB-breedte binnen ≤ 12,5 mm |
| Opties voor PC-dekking | Melk / helder / opaal / half helder |
| Inclusief accessoires | 2 Eindkappen (één met draadgat), 2 beugels |
| Installatiemethode | Op het oppervlak gemonteerd |
| Garantie | 5 jaar |
| Productietijd | 7 tot 10 dagen |
| Verpakking | 8 mm dikke kartonnen verpakking |