Productdetails
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 1
Prijs: 0.5
Modelnummer: |
Jaar-2005-1 |
Maat: |
B30*H30mm |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Oppervlaktebehandeling: |
Geanodiseerd |
Lengte -opties: |
1m, 2m, 3m, 4m |
Aangepaste lengte: |
Beschikbaar |
Type pc-afdekking: |
Melkachtig/Helder/Berijpt |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
metalen clips: |
2 stuks per set |
Installatietype: |
Oppervlakte gemonteerd |
Breedte LED-strip: |
≤ 12,5 mm |
Transportpakket: |
8 mm dik karton |
Productiecapaciteit: |
50000 pc's/maand |
Garantieperiode: |
5 jaar |
Doorlooptijd: |
7-10 dagen |
Modelnummer: |
Jaar-2005-1 |
Maat: |
B30*H30mm |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Oppervlaktebehandeling: |
Geanodiseerd |
Lengte -opties: |
1m, 2m, 3m, 4m |
Aangepaste lengte: |
Beschikbaar |
Type pc-afdekking: |
Melkachtig/Helder/Berijpt |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
metalen clips: |
2 stuks per set |
Installatietype: |
Oppervlakte gemonteerd |
Breedte LED-strip: |
≤ 12,5 mm |
Transportpakket: |
8 mm dik karton |
Productiecapaciteit: |
50000 pc's/maand |
Garantieperiode: |
5 jaar |
Doorlooptijd: |
7-10 dagen |
| Nummer van de post | YD-2005-1 |
| Grootte | W30 × H30 mm |
| Materiaal | 6063 T3-T8 aluminiumlegering |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Lange | 1m, 2m, 3m, 4m, of op maat |
| LED-strook | PCB-breedte binnen ≤ 12,5 mm |
| PC-dekking | Melk/helder/opaal/halfhelder |
| Eindkapselen | 2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
| Verpakkingen | 2 stuks |
| Installatie | Op het oppervlak gemonteerd |
| Garantie | 5 jaar |
| Levertyd | 7-10 dagen |
| Pakket | 8 mm dikke kartonnen verpakking |