Productdetails
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 200
Prijs: 1.99
Modelnr.: |
JD-2126 |
Vorm: |
vierkant |
Lengte: |
1m,2m,3m,4m |
PCB-breedte: |
≤12mm |
PC-dekking: |
Melkachtig/helder |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
metalen clips: |
2 stukken voor Elke Vastgestelde Huisvesting |
Installatie: |
Oppervlak |
Afmetingen: |
25,9 mm * 21,3 mm |
Oppervlaktebehandeling: |
Geanodiseerd |
led-strip: |
PCB-breedte binnen ≤12,5 mm |
Klammers: |
2 stuks |
Transportpakket: |
8mm Dikke Karton Verpakking |
Productiecapaciteit: |
2000000 stuks per jaar |
Modelnr.: |
JD-2126 |
Vorm: |
vierkant |
Lengte: |
1m,2m,3m,4m |
PCB-breedte: |
≤12mm |
PC-dekking: |
Melkachtig/helder |
materiaal: |
6063 T3-T8 aluminiumlegering |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
metalen clips: |
2 stukken voor Elke Vastgestelde Huisvesting |
Installatie: |
Oppervlak |
Afmetingen: |
25,9 mm * 21,3 mm |
Oppervlaktebehandeling: |
Geanodiseerd |
led-strip: |
PCB-breedte binnen ≤12,5 mm |
Klammers: |
2 stuks |
Transportpakket: |
8mm Dikke Karton Verpakking |
Productiecapaciteit: |
2000000 stuks per jaar |
| Nummer van de post | YD-2126 |
| Grootte | W21 × H26mm |
| Materiaal | 6063 T3-T8 Aluminiumlegering |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Opties voor lengte | 1m, 2m, 3m, 4m of op maat |
| LED-bandcompatibiliteit | PCB-breedte binnen ≤ 12,5 mm |
| Opties voor PC-dekking | Melk/helder/opaal/halfhelder |
| Eindkapselen | 2 Eindkappen (één met draadgat, één zonder) |
| Verpakkingen | 2 stuks inbegrepen |
| Installatie | Op het oppervlak gemonteerd |
| Garantie | 5 jaar |
| Levertyd | 7 tot 10 dagen |
| Verpakking | 8 mm dikke kartonnen verpakking |