Productdetails
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 10
Prijs: 0.5
Modelnr.: |
Yd-1402 |
Vorm: |
vierkant |
materiaal: |
aluminium 6063 T5 |
Woedeaanval: |
T3-T8 |
Legering: |
Legering |
Lengte: |
1m, 2m, 3 m of aangepast |
Breedte LED-strip: |
12 mm |
Transportpakket: |
8mm Dikke Karton Verpakking |
Specificatie: |
12,5 mm breed * 49 mm hoog |
Oppervlaktebehandeling: |
Geanodiseerd |
LED-strip PCB-breedte: |
≤ 12,5 mm |
Type pc-afdekking: |
Melk/helder/opaal/halfhelder |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
Klammers: |
2 stuks |
Installatietype: |
Oppervlakte gemonteerd |
Modelnr.: |
Yd-1402 |
Vorm: |
vierkant |
materiaal: |
aluminium 6063 T5 |
Woedeaanval: |
T3-T8 |
Legering: |
Legering |
Lengte: |
1m, 2m, 3 m of aangepast |
Breedte LED-strip: |
12 mm |
Transportpakket: |
8mm Dikke Karton Verpakking |
Specificatie: |
12,5 mm breed * 49 mm hoog |
Oppervlaktebehandeling: |
Geanodiseerd |
LED-strip PCB-breedte: |
≤ 12,5 mm |
Type pc-afdekking: |
Melk/helder/opaal/halfhelder |
Eindkappen: |
2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
Klammers: |
2 stuks |
Installatietype: |
Oppervlakte gemonteerd |
| Artikel nr. | JD-1402 |
| Maat | B12,5*H49mm |
| Materiaal | 6063 T3-T8 aluminiumlegering |
| Oppervlaktebehandeling | Geanodiseerd |
| Lengte | 1m, 2m, 3m, 4m, of aangepast |
| LED-strip | PCB-breedte binnen ≤12,5 mm |
| PC-afdekking | Melkachtig/Helder/Opaal/Semi-helder |
| Eindkappen | 2 eindkappen, één met draadgat, één zonder |
| Beugels | 2 stuks |
| Installatie | Opbouw gemonteerd |
| Garantie | 5 jaar |
| Doorlooptijd | 7-10 dagen |
| Pakket | 8 mm dikke kartonnen verpakking |